به «پیرنگ»، سایت طراحی بنرهای تبلیغاتی خوش آمدید.

چرا پیرنگ پلن‌های متفاوت دارد؟

«پیرنگ» به علت نیازهای متفاوت شرکت‌ها و اشخاص حقیقی، پلن‌های متفاوتی را ایجاد کرده‌است تا بتواند با بهترین کیفیت، بالاترین بازده را به شما تحویل دهد.

تفاوت پلن‌های پیرنگ در چیست؟

ابتدا بهتر است تصویر بهتری از هر پلن را برای شما رسم کنیم:

پلن معمولی: بنرهای پلن‌ معمولی عمدتا برای افراد و شرکت‌های طراحی میشوند که قصد دارند با کمترین بودجه، بیشترین بازدهی را داشته باشند. در این پلن شما میتوانید با نازل‌ترین قیمت نسبت به  سایر سایت‌های طراحی بنر، دو بنر را با کیفیت «مطلوب» سفارش دهید.

پلن نیمه‌حرفه‌ای: در پلن نیمه‌حرفه‌ای شما با بنرهایی سروکار خواهید داشت که با توجه به نیاز شرکت‌های تازه‌کار (و البته شروع با بودجه بیشتر)، میخواهند تبلیغات نسبتا مختصری را در اینترنت انجام دهند. در این گروه بنرهای سایت شما قادر به انجام سفارش دو بنر با کیفیت «بالا» خواهید بود.

پلن حرفه‌ای: پکیج‌های این قسمت خاصِ شرکت‌ها و افرادیست که میخواهند تبلیغات گسترده و با بالاترین کیفیت و بازده را انجام دهند. هیچ چیز در این بنرها کم نیست و از خاص‌ترین عناصر در آنها استفاده میشود. با خیال راحت چهار بنر را با کیفیت «عالی» سفارش دهید.

پلن فوق حرفه‌ای: در این پلن‌ها درواقع محتوای بنرها یکسان است و تنها تفاوت آنها در سایز آنهاست، به سخنی دیگر یعنی اینکه یک بنر را با چند سایز مختلف دریافت خواهید کرد و این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید در چند سایت، بدون ترس از سایزهای مختلف یک محتوا را تبلیغ کنید. با آسودگی چهار بنر را با کیفیت «عالی» در سفارشتان ثبت کنید.

پلن شبکه‌های مجازی: اگر قصد خرید این پلن را دارید حتما از اهمیت شبکه‌های مجازی با خبر هستید و میدانید که یک شبکه‌ مجازی چقدر میتواند باعث سودآوری سایت شود. با جسارت بتوان گفت یکی از مهمترین اِلِمان‌های مهم در این‌گونه تبلیغات همان بنری‌است که قرار است محصولات شما را به نمایش بگذارد.

تفاوت در پلنهای بالا تنها در کیفیت، تعداد بنر و تعداد بنر قابل تعویض میباشد.
موضوعات: اخبار سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *